0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Jemi të hapur për dialog për rritje të rrogave, i cili nuk do të kushtëzohet me greva

Të punësuarit në arsim dhe në mbrojtjen e fëmijëve janë trungu për zhvillimin e ardhmërisë sonë, për këtë shkak në periudhën prej vitit 2017 deri në vitin 2022 pagat e tyre i kemi rritur për 21 për qind, ka shkruar kryeministri Dimitar Kovaçevski në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle