0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Gjyqësia dhe prokuroria janë të pavarura dhe vetëm ata mund të japin përgjigje për proceset që kanë të bëjnë me to

Kryeministri Dimitar Kovaçevski thotë se si pjesë e pushtetit ekzekutiv nuk dëshiron dhe nuk guxon të ndërhyjë në punën e organeve të drejtësisë, e me këtë komenton edhe suspendimin e prokurores publike Vilma Ruskovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle