0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Gjithçka që bisedohet me Bullgarinë është në frymën e Rezolutës dhe vlerave evropiane

- E gjithë ajo që bisedohet me Bullgarinë është në frymën e Rezolutës së sjellë në Kuvendin tonë edhe në frymën e vlerave evropiane, theksoi kryeministri Dimitar Kovaçevski në deklaratë për mediat pas mbikëqyrjes së sotme të aktiviteteve në teren për ndërtim të seksionit Krupishtë - Koçan nga rruga eksprese Koçan - Shtip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle