0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQ

Kovaçevski – Gellshtad: Avancimi i bashkëpunimit me Norvegjinë dhe përkrahje për eurointegrimet

Kryetari i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski ka realizuar takim me ambasadorin norvegjez në vend, Jon Eugen Gelshtad, ku biseduan për avancimin e bashkëpunimit me Norvegjinë në sferën e ekonomisë, jurisprudencës, mbrojtjes – si shtete partnerë në NATO.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle