0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski – Gallouej: Mbretëria e Bashkuar mbetet mbështetëse e fuqishme e proceseve kyçe reformuese në Maqedoninë e Veriut

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski u takua me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar Rejçëll Gallovej, e cila Kryeministrit dhe Qeverisë së re ju uroi mandat të suksesshëm dhe realizim të prioriteteve programore në interes të qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle