0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Formulimi “mendimi negativ” nuk është i mirë dhe duhet të hiqet

Pas reagimit të Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë ndaj propozim-ligjit për ofendim dhe shpifje të fshihet sepse do të diskutohet edhe për shprehjen “mendim negativ”, sot kryeministri Dimitar Kovaçevski në Shtip doli me qëndrimin se ky formulim nuk është i mirë dhe se duhet të hiqet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle