0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQFutboll SQSport SQ

Kovaçevski: Fitore që është rezultat i punës dhe mundit të madh, por para së gjithash dashurisë ndaj fanellës kombëtare

Çfarë sensacioni! Ju lumtë djema, ju lumtë! Ju jeni heronj të vërtetë, sonte treguat se farë do të thotë sakrificë, dëshirë, këmbëngulësi! Fitore e jashtëzakonshme që është rezultat i punës dhe mundit të madh, para së gjithash dashurisë ndaj fanellës kombëtare”, ka shkruar në Fejsbuk kryeministri Dimitar Kovaçevski pas fitores së sontme të reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle