0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski e mori nga Zaevi postin e kryeministrit

Kryeministri i sapozgjedhur i Qeverisë Dimitar Kovaçevski sot në mëngjes e ndërmori detyrën dhe kabinetin e kryeministrit të deritanishëm Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle