0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski e kryeson delegacionin qeveritar në Samitin Investues të BERZH-it për Ballkanin Perëndimor në Londër

 Kryetari i Qeverisë Dimitar Kovaçevski prej sot në dy ditët e ardhshme do ta kryesojë delegacionin qeveritar në Samitin Investues të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) për Ballkanin Perëndimor i cili do të mbahet në Londër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle