0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski – Dragi: Zgjerimi i BE-së është kyç për prosperitet të rajonit dhe të Evropës

Zgjerimi i Bashkimit Evropian është kyç për prosperitetin e rajonit dhe të Evropës, kanë theksuar kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe kryetari i Këshillit të Ministrave të Iltalisë Mario Dragi në takimin e sotëm në Romë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle