0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski do ta marrë postin e kryeministrit nga Zaevi

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të kryejë pranim-dorëzimin e funksionit dhe kabinetit ndërmjet kryeministrit aktual Zoran Zaev dhe kryeministrit të sapozgjedhur Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle