0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Do ta kontrolloj tenderin për pajisjet gastronomike dhe nëse nuk është adekuate do ta anuloj

- Në pyetjen e gazetarëve për debatin publik për furnizim të pajisjeve garstronomike, për të cilin media të caktuara informuan se nuk është adekuat, mandatari dhe kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski tha se pasi do të zgjidhet kryeministër do ta kontrollojë dhe nëse është në fushëveprim dhe procedurë e cila nuk është adekuate do ta anuloj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle