0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Dimitrov është i pakënaqur që nuk është pjesë e qeverisë, ai ka marrë pjesë në ndërtimin e pozicioneve për Bullgarinë

Kemi pozicione të qarta shtetërore për bisedimet me Bullgarinë, kemi miratuar Rezolutë në Kuvend, të cilën e kanë përkrahur të gjitha partitë, tha kryetari i LSDM-së dhe mandatar për kryeministër, Dimitar Kovaçevski pas konferencës së sotme për shtyp të kryeministrit për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle