0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Dhuna ndaj civilëve në Ukrainë duhet të ndalet menjëherë

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot në mëngjes në Tuiter njoftoi se janë të shokuar nga incizimet nga qytetet e liruara në Ukrainë si Buça dhe krimet e kryera nga forcat ruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle