0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski dhe Shinas biseduan për ballafaqim me migrimin dhe procesin e skriningut për anëtarësim në BE

Përforcimi i kapaciteteve të vendit për tejkalimin e sfidave të migrimin ilegal, por edhe procesi i skriningut që e pret vendin, kanë qenë temat e bisedës së takimit që kryeministri Dimitar Kovaçevski, së bashku me zëvendës kryeministrin Bojan Mariçoiq dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, sot e realizuan me nënkryetarin e Komiisonit Evropian, Margaritis Shinas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle