0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Kovaçevski dhe Petkovi e shprehën rëndësinë që të nxitet bashkëpunimi mes universiteteve shtetërore në të dyja vendet

- Kryeministrat e Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë, Dimitar Kovaçevski dhe Kiril Petkov sot në Sofje, si pjesë e programit të vizitës zyrtare të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut, e vizituan universitetin shtetëror "Shën Klimenti i Ohrit".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle