0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski dhe Petkov vendosën lule në monumentet “Shën Kirili dhe Metodi” dhe “Shën Kliment dhe Shën Naumi i Ohrit”

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, bashkë me Kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kiril Petkov vendosën lule në monumentet  “Shën Kirili dhe Metodi” dhe “Shën Klimenti” dhe “Shën Naumi i Ohrit” në qendrën e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle