0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski dhe Petkov e vendosën fqinjësinë e mirë në piadestal, përmes përforcimit ekonomik do të afrohen drejtë kompromisit për zgjidhjen e kontestit

Fqinjësia e mirë do të jetë në piadestal dhe do të përkushtohemi punëve që u harruan viteve të fundit. Memoranduamet që sot u nënshkruan kanë një rezultat përfundimtar, dhe kjo është zhvillimi ekonomik i të gjithë rajonit, porositën kryeministrat e Maqedonisë së Veriut dhe të Bullgarisë Dimitar Kovaçevski dhe Kirill Petkov në konferencën e djeshme të përbashkët në Sofje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle