0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski dhe ekipi qeveritar për vizitë zyrtare në Sofje, nesër mbledhje e përbashkët e të dy qeverive

Ekipi qeveritar i kryesuar nga  kryeministri Dimitar Kovaçevski sot niset për vizitë zyrtare në Sofje ku nesër do të mbahet mbledhje e përbashkët e qeverive të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe  Republikës së Bullgarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle