0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski dhe Besimi do të informojnë për Buxhetin e ri të Ministrisë së Financave për vitin 2023

Kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe ministri i Financave Fatmir Besimi sot do të mbajnë konferencë për shtyp për Buxhetin e ri të Ministrisë së Financave për vitin 2023.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle