0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Deputetët kanë për detyrë të marrin vendime për një të ardhme më të mirë

Kryeministri Dimitar Kovaçevski beson se deputetët do ta njohin idenë evropiane dhe do të votojnë për ndryshime të Kushtetutës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle