0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski-Dendias: Jemi të fokusuar në përforcimin e partneritetit strategjik midis Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

Kryeministri i Dimitar Kovaçevski sot e priti ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Greqisë, Nikos Dendias i cili është për vizitë njëditore në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle