0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Kovaçevski: Çdo punonjës meriton që e diela të jetë ditë jo-pune

Mbaj qëndrimin se çdo punonjës e meriton të jetë me familjen e tij një ditë në javë. Unë jam në anën e punëtorëve që e meritojnë të dielën të jetë një ditë jo-pune, të mund ta kalojnë me fëmijët, me familjet dhe të kenë kohë të lirë për t'iu kushtuar atyre. Kështu ka bërë të ditur sonte kryeministri Dimitar Kovaçevski në një intervistë për “Kanal 5”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle