0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski – Brenan: Kapacitetet dhe përkrahja e IRI-t në procesin e reformave të rëndësishme për zhvillimin e shoqërisë sonë

Kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski së bashku me sekretarin e përgjithshëm të partisë, Mile Zeçeviq pasdite u takuan me drejtorin e ri të Institutit republikan ndërkombëtar (IRI) për Maqedoninë e Veriut, Kris Brenan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle