0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski – Borisov: Të vazhdojë përkrahja nga Bullgaria për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, përveç programit të vizitës së tij zyrtare në Bullgari, zhvilloi edhe disa aktivitete të tjera, ndër të cilat edhe takimin me Bojko Borisovin dhe kryesinë e partisë GERB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle