0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Bëj thirrje për vaksinim por nuk jam për zgjidhje me presion

Kryetari i LSDM-së dhe mandatar për përbërjen e kabinetit të ri qeveritar, Dimitar Kovaçevski ju bëri thirrje qytetarëve të vaksinohen, pasi siç tha, në këtë mënyrë i ndihmojnë vetes por edhe të gjithë të tjerëve veçanërisht personelit shëndetësor si edhe ekonomisë në përgjithësi. Megjithatë, përmendi se ai nuk është për zgjidhje me presion pasi vlerëson se duhet edhe opinioni publik të respektohet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle