0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: BE-ja dëshmoi se është e përkushtuar në zgjerimin

- Në këtë moment me të vërtetë të vështirë gjeo-politik për Evropën, kur po zhvillohet luftë në Ukrainë, ky është sinjal shumë i qartë se e ardhmja e Ballkanit Perëndimor dhe i të gjitha vendeve të rajoneve është në BE, deklaroi kryeministri Dimitar Kovaçevski pas Samitit Ballkani Perëndimor - BE në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle