0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Armata është gjithmonë në vijën e parë të ndihmës dhe mbështetjes

- Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, sot mori pjesë në ceremoninë qendrore që realizohet në kazermën “Ilinden” në Shkup, ku Armata e Republikës së Maqedonisë së Veriut me krenari festoi ditëlindjen e saj jubilare dhe shënoi të arriturat gjatë tridhjetë viteve të rritjes dhe zhvillimit të saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle