0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kostadinovska: Të tejkalohen dallimet dhe të vazhdohet me rikonstruktimin e Sallës Universale

Salla Universale tashmë shtatë vjet është jashtë funksionimit. Si objekt që paraqet   zemrën e Shkupit, duhet të tejkalohen shumë dallime dhe të vazhdohet me projektin që ekziston dhe i miratuar që të mundet të rikonstruktohet Salla Universale të zhvillohet në një afat sa më të shkurtër të mundshëm, deklaroi sot ministrja e Kulturës Bisera Kostandinovska-Stojçevska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle