0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kostadinovska-Stojçevska: Nuk negociohet për gjuhën maqedonase në negociatat me Bullgarinë

Ministrja e Kulturës, Bisera Kostadinovska-Stojçevska në intervistën e sotme për emisionin "24 analiza" deklaroi se në dialogun me Bullgarinë fare nuk negociohet për gjuhën dhe identitetin maqedonas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle