0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kostadinovska-Stojçevska në takim ministror në Tiranë për Ballkanin Perëndimor, trashëgimia kulturore temë kryesore

Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska sot dhe nesër në Tiranë, Shqipëri, do të marrë pjesë në Takimin ministror të platformave të Ballkanit Perëndimor për kulturë, hulumtim dhe inovacion dhe për arsim dhe trajnim.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle