0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Kostadinovska-Stojçevska: Gabimet me pagesën e pagave të janarit i korrigjuam

Bashkëpunimi në mes Ministrisë së Kulturës dhe Sindikatës për kulturë duhet të jetë në nivel më të lartë, sepse duhet të funksionojmë papengesa dhe duhet të dëgjojmë të gjithë, deklaroi sot ministrja për Kulturë Bisera Kostadinovska-Stojçevska e cila shpreson se në takimin e nesërm me Sindikatën do të gjendet zgjidhja më e përshtatshme atje ku ka pasur lëshime në përgatitjen e asaj që nënkupton Ligji për ditë të diele jo-pune.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle