0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kostadinov: Kryesia e re e LSDM-së ka kapacitet të ofrojë më të mirën për partinë dhe për shtetin

Kostadin Kostadinovi, anëtar i LSDM-së dhe kryetar aktual i Strumicës, para fillimit të takimit të Këshillit Ekzekutiv në selinë e LSDM-së deklaroi se nuk do të ishte parimore, siç tha, t'i spekulojë emrat e propozuara për anëtarë të qeverisë para se ata të bëhen të ditur në organet dhe trupat e partisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle