0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Kosovë: Osmani dhe Gërvalla udhëtuan për në Nju Jork në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla kanë udhëtuar për në Nju Jork ku do të marrin pjesë në mbledhjen e 76-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, njofton korrespondenti i MIAs- në Prishtinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle