0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kosovë: Administratorët duhet të jenë të vaksinuar apo të dëshmojnë se nuk janë të infektuar me Kovid-19

 Të gjithë të punësuarit në institucionet publike, si dhe personeli në ndërmarrje në pronësi të Qeverisë dhe komunat në Kosovë, prej sot duhet të jenë të vaksinuar, apo të dëshmojnë se nuk janë infektuar me Kovid-19, që t'u lejohet të hyjnë në hapësirat e tyre të punës, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle