Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

“KosovaPress”: Dëgjohen të shtëna me armë në veriun e Kosovës pas aksionit të doganës dhe policisë së Kosovës

Agjencia e lajmeve të Kosovës “KosovaPress”, njoftoi se sot nga orët e paradites në komunën e Zveçanit, në veri të Kosovës, i populluar me shumicë serbe, ka filluar aksioni që ka për synim luftën kundër kontrabandimit të mallrave dhe evazionit fiskal. Me çka ka informacione për të shtëna me armë zjarri, njofton korrespodenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle