Ballkan SQBallkan.portal SQ

Koronavirusi “po bën kërdi” në rajon

Sipas pasqyrës së fundit të situatës epidemiologjike në vendet e rajonit, situata është e pandryshuar, numri i të infektuarve të rinj dhe të shtruar në spital është në rritje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle