0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Korona hartë e ECDC për Evropën: Ballkani në pozicion të kuq, Çekia, Polonia dhe Danimarka në pozicionin më të volitshëm

Qendra evropiane për kontroll të sëmundjeve sot e publikoi "hartën e re të koronavirusit", sipas së cilës vendet e rajonit në pjesën më të madhe janë në ngjyrën e kuqe e errët, si dhe vendet baltike Lituania dhe Estonia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle