Botë SQBotë.Portal SQ

Koreja Veriore dhe Jugore e kanë ripërtërirë komunikimin

Koreja e Veriut dhe e Jugut u pajtuan që t’i ripërtërijnë kanalet e komunikimit, të cilat ishin ndërprerë, theksohet në kumtesën e presidencës së Koresë së Jugut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle