Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Koreja e Veriut ka gjuajtur një projektil të paidentifikuar, pohon ushtria jugokoreane

Koreja e Veriut ka gjuajtur një raketë të paidentifikuar në det, njofton sot ushtria jugokoreane dhe ky është testi i parë i tillë i Phenianit në vitin e ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle