Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Koreja e Veriut bën me dije për rifillim të mundur të testimeve bërthamore

Koreja e Veriut kërcënoi në mënyrë indirekte se sërish do të fillojë të testojë bomba bërthamore dhe projektilë interkontinental, lajmëroi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle