0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Koordinimi i parë i rregullt pas pushimit kolektiv të Kuvendit

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi dhe deputetët sot në Kuvend e mbajtën koordinimin e rregullt, në ditën e parë të punës pas kthimit nga pushimi kolektiv në të cilin, siç informojnë është dakorduar kësaj jave më 1 shtator të vazhdojnë seancat e tjera të papërfunduara, ndërsa seanca e ardhshme plenare të caktohet më 14 shtator.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle