0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Koordinim i grupeve parlamentare para votimit të qeverisë së re

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sonte ka dhënë gjysmë orë pauzë në seancën ku po zhvillohet debati për zgjedhjen e qeverisë së re dhe ka ftuar koordinatorët në koordinim për pjesën përfundimtare të mbledhjes ku duhet të votohet për qeverinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle