0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Konventë e degës së BDI-së në Dibër

Dega e BDI-së në Dibër sonte ka mbajtur Konventën ku janë prezantuar kandidatët për kryetar të komunës, Hekuran Duka dhe lista e kandidatëve për anëtarë të Këshillit të komunës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle