0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Kontrolle në kasino në Gjevgjeli, konstatohen një sërë parregullsish

Nëpunësit policorë të Sektorit për polici kriminalistike në bashkëpunim me SPB Strumicë dhe Drejtorinë e të Ardhurave Publike dje kanë kryer kontroll në më shumë kasino dhe automat klube në rajonin e Gjevgjelisë, kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle