0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kontroll në Listën zgjedhore kanë bërë afër 13.000 qytetarë, afati përfundon të enjten

Gjithsej 12.865 persona deri dje kanë kontrolluar  Listën zgjedhore, janë parashtruar gjithsej 62 kërkesa për regjistrim në Listën zgjedhore, 28 kërkesa për fshirjen e të dhënave nga Lista Zgjedhore dhe 25 kërkesa për ndryshim të të dhënave në Listën zgjedhore, kumtoi Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle