0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kontroll i të dhënave në Listën zgjedhore prej sot deri më 9 shtator

Komisioni shtetëror zgjedhor i njofton qytetarët se kontrolli publik në Listën zgjedhore fillon sot dhe do të zgjasë përfundimisht me 9 shtatorin në orën 24:00.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle