Ballkan SQBallkan.portal SQ

Konsultimet e Radevit me përfaqësuesit e partive politike parlamentare

Presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev sot dhe nesër do të mbajë konsultime plotësuese me partitë politike parlamentare për mandatarin e ri të qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle