0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konsultim rajonal: Përfshirja sistematike e shoqërisë civile në reformat kyçe për procesin e zgjerimit

Në kuadër të projektit "Dialog me organizatat e shoqërisë civile - Platforma për pjesëmarrje strukturore në integrimin në BE", sot u mbajt konsultimi rajonal onllajn "Shoqëria civile dhe dialogu i politikave publike për agjendën e reformave në BE", në të cilin do të debatohet për atë se cila vendosje e dialogut politik në Ballkanin Perëndimor mund të përshpejtojë reformat e anëtarësimit në BE.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle