0_Sport,Portal SQFutboll SQ

KONMEBOLL i propozoi UEFA-s të jetë nikoqir i ndeshjes mes Argjentinës dhe Italisë

Konfederata e futbollit e Ameriksë së Jugut (KONMEBOLL) i ka bërë thirrje Asociacionit evropian (UEFA) që të luhet ndeshje mes Argjentinës dhe Italisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle